به گزارش روابط عمومی مؤسسه دارالإعلام لمدرسة اهل‌البیت (ع)، آیین معارفه ریاست مؤسسه دارالإعلام لمدرسة اهل‌البیت (ع) با حضور اعضای هیئت امنا و مسئولین این موسسه و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در روز شنبه 15 آذرماه سال 1399 در این مؤسسه برگزار شد.
در این مراسم که با حضور اعضای هیئت امنا، معاونین و برخی مدیران برگزار گردید، طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی مکارم شیرازی ریاست هیئت امنای موسسه، حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌رضا حاجی‌زاده به عنوان ریاست به مدت 2 سال منصوب و از خدمات حجت‌الاسلام والمسلمین احمد کوثری در مدت یکسال سرپرستی مؤسسه تجلیل گردید.
حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌رضا حاجی‌زاده که از فارغ‌التحصیلان و اساتید مؤسسه امام صادق (ع) وابسته به حضرت آیت‌الله العظمی سبحانی (دامت برکاته) هستند، بیش از 8 سال عهده دار معاونت آموزشی تربیتی جامعة‌‌الزهرا (س) بودند. ایشان همکاری با مراکز علمی همانند جامعه الزهرا، جامعه المصطفی العالمیه، مرکز کامپیوتری نور و مجمع جهانی اهل بیت (ع) را در قالب مدیریت گروه فلسفه، تدریس علوم عقلی، مدیریت طرح و برنامه، دبیری شوراهای مذاهب و فرق شیعی و گروه اندیشه معاصر مسلمین و ... در کارنامه سوابق خود دارند.
شایان ذکر است مؤسسه دارالإعلام لمدرسة اهل‌البیت (ع) از سال 89 تحت اشراف مرجع عالی‌قدر حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی (دامت برکاته)  فعالیت خود را با هدف نقد وهابیت، جریان‌های سلفی، افراطی و تکفیری آغاز کرد و طی این سال‌ها فعالیت در این زمینه‌ها در شهر مقدس قم، با تأسیس شعبات مختلفی در شهرهای شیراز، اهواز و مشهد، پژوهشگران بسیاری را تربیت و دهها کتاب به زبان‌های فارسی،‌ عربی و انگلیسی تألیف نموده است و اکنون و به عنوان تنها مرکز تخصصی نقد وهابیت درسطح 4 حوزه‌های علمیه فعالیت‌های خود را در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی ادامه می‌دهد.
نام
نام خانوادگی
ایمیل
متن